Zainwestuj w Gminie Rudna!

Gmina Rudna, usytuowana w zielonym sercu Zagłębia Miedziowego, to idealne miejsce na osiedlenie się lub zainwestowanie we własny rozwojowy biznes.

Samorząd oferuje uzbrojone grunty pod budownictwo jednorodzinne, w atrakcyjnych lokalizacjach i po konkurencyjnych cenach wywoławczych. Oferuje również profesjonalną i sprawną obsługę administracyjną, ułatwienia podatkowe, pomoc w budowie i rozbudowie infrastruktury niezbędnej do prowadzenia działalności, bardzo dobrze rozwiniętą sferę usług publicznych i wiele innych.

Miejscowości leżące na terenie Gminy Rudna są bardzo dobrze skomunikowane z najważniejszymi miastami regionu. Do Lubina, Głogowa czy też Polkowic dociera się w kilkanaście minut wygodnymi drogami. Dzięki temu centralnemu położeniu i bliskości drogi ekspresowej S3, Rudna stanowi idealną bazę dla firm, które mają codzienny kontakt z partnerami biznesowymi z obszaru Zagłębia Miedziowego. Nowo wybudowana przeprawa drogowa przez Odrę w Radoszycach, łącząca Dolny Śląsk z regionem leszczyńskim a dalej z Wielkopolską, stanowi dodatkowy atut.