Lato w naszej gminie trwa! Z tej okazji Centrum Kultury Gminy Rudna przygotowało szereg propozycji aktywnego spędzania wakacyjnego czasu. Letnie kalendarium imprez to nie tylko wiele wydarzeń w samej gminie, ale także mnóstwo atrakcyjnych wycieczek po Dolnym Śląsku i nie tylko.

W lipcowym programie CKGR znajdziemy m.in. wycieczki do Jura Parku w Krasiejowie, Aquaparku we Wrocławiu, na basen w Lubinie czy do Jawora, Bolkowa i Bolesławca. W sierpniu mieszkańcy Gminy Rudna pojadą do centrum GOair – Powietrzne Miasto, a także odwiedzą Świeradów-Zdrój z wieżą Sky Walk. Będą też wycieczki na wrocławski i lubiński basen, a także do Rydzyna i Milicza.

– Zapraszamy do śledzenia profilu CKGR na Facebook’u. Tam zamieszczamy aktualne informacje odnośnie uruchomienia zapisów na poszczególne wycieczki – informuje Katarzyna Sobótka z Centrum Kultury Gminy Rudna.

Akacja WAKACJE 2022 to również szereg miejscowych imprez, które będą organizowane m.in. w Chobieni, Rudnej i Gwizdanowie. W programie przewidziano wydarzenia w klimacie poszukiwaczy skarbów, warsztaty dźwięku czy festiwale burgerów. Będzie też dobrze znany Turniej Dzikich Drużyn i wiele atrakcji sportowych.

Szczegółowych informacji nt. akcji letniej udziela Centrum Kultury Gminy Rudna – tel. 76 746 42 49, e-mail: ckgr@ckgr.pl.