Góry, woda i Wrocław czyli kolejne wakacyjne wycieczki dla najmłodszych za nami. Odwiedziliśmy Powietrzne Miasto i Aqua Park we Wrocławiu oraz SKY WALK w Świeradowie Zdroju.

 Tym razem nasze dzieci weszły na jedną z najbardziej popularnych wież widokowych w Polsce czyli SKY WALK w Świeradowie Zdroju. Wznosząca się 62 metry nad miastem trasa spacerowa zapiera dech w piersiach. Z konstrukcji rozpościera się widok na panoramę izerskiego kurortu oraz Przedgórza Sudeckiego. Ścieżka uzupełniona jest o edukacyjne, kulturowe oraz ekstremalne elementy, które napotykamy w trakcie spaceru po łagodnie wijącej się kładce o długości 850 metrów. Na górze można odpocząć na siatce w kształcie kropli lub wejść na szklaną platformę, która daje poczucie unoszenia się w powietrzu. Wycieczkę można zakończyć jazdą 105-metrową zjeżdżalnią.

Tradycyjnie nie zabrakło atrakcji podczas zabawy we wrocławskim Aquaparku. Dzieci korzystały ze zjeżdżalni, basenu z falami czy basenu zewnętrznego. Upalna i słoneczna pogoda znakomicie współgrały z aktywnym wypoczynkiem w wodzie.

Zupełnie inne emocje towarzyszyły zabawie w Powietrznym Mieście we Wrocławiu.  GOair to 20 dmuchanych atrakcji i świetna rozrywka. Dzieci bawiły się na takich elementach jak Eliminator, Awantura, Zjeżdżalnie, Wyrzutnia, Skookule, Streetball czy Ninja Run czyli super tor przeszkód.

Na sierpień zaplanowano jeszcze wyjazdy na baseny do Lubina oraz wycieczkę do Rydzyny i Milicza. Więcej informacji o zapisach na wycieczki w Centrum Kultury Gminy Rudna, tel. 76 746 42 49.