To doskonały moment na promowanie zdrowych produktów wielkanocnych – jaj, wypieków, wyrobów wędliniarskich, lokalnych przetworów, a także rękodzieła związanego z tematyką wiosenną i świąteczną. Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza rolników do bezpłatnego rejestrowania się i zamieszczania ogłoszeń w Dolnośląskim e-bazarku.

 

Do rejestrowania się na platformie https://www.dolnoslaskiebazarek.pl/ DODR zaprasza dolnośląskich producentów żywności tradycyjnej i ekologicznej, koła gospodyń wiejskich, twórców rękodzieła, pszczelarzy czy hodowców zwierząt.

Obok rolników, na platformie mogą także zarejestrować się właściciele gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych, aby promować swoją ofertę turystyczną i edukacyjną.

Aby zarejestrować się należy: otworzyć link: https://www.dolnoslaskiebazarek.pl/ i dodać ogłoszenie.

Na platformie można znaleźć wiele ciekawych ofert lokalnych producentów. Obecnie jest ich ponad 1000, a zarejestrowanych producentów rolnych około 350.

Celem przedsięwzięcia, w którym, zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, uczestniczą wszystkie Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, jest umożliwienie producentom rolnym bezpłatnej promocji i sprzedaży bezpośredniej zwłaszcza w trudnym czasie pandemii.

Portal działa pod hasłem ,,Cudze chwalicie, swoje poznajcie”,  więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://polskiebazarek.pl/

Infolinia techniczna: 71 339 86 51 czynna od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

(DODR)