Już 31 stycznia 2022 r. startują ferie w województwie dolnośląskim, a wraz z nimi szereg zimowych atrakcji w naszej gminie. Centrum Kultury Gminy Rudna już przyjmuje zapisy na zimowe wyjazdy i aktywności dla dzieci i młodzieży.

Młodzi mieszkańcy Gminy Rudna będą mieli w czym wybierać podczas nadchodzących ferii. CKGR przygotowało m.in. szereg wycieczek, podczas których będzie można świetnie spędzić czas wolny. W planie są m.in. wyjazdy do kina, Aquaparku, Głogowa, Karpacza, a także turnieje rodzinne, spotkania edukacyjne, warsztaty teatralne czy zabawa karnawałowa w indiańskim stylu. Dodatkowo centrum i świetlice zorganizują liczne warsztaty, tj. gra na ukulele, tworzenie obrazów z chrobotka, wikliniarskie, tkackie, z makramy i ceramiki, warsztaty plastyczne oraz nowości – gra na ukulele i tworzenie obrazów z chrobotka.

– Zapraszamy dzieci i młodzież z Gminy Rudna do uczestnictwa w zimowych zajęciach organizowanych przez CKGR. Zapisy już ruszyły i każdy może wybierać coś dla siebie – informuje Katarzyna Sobótka z Centrum Kultury Gminy Rudna.

Zapisy na zajęcia przyjmuje Centrum Kultury Gminy Rudna (ul. Wesoła 13) oraz świetlice wiejskie. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 76 746 42 49.