Piracki Dzień Dziecka i Bajkowy Dzień Dziecka to najbliższe imprezy dla całych rodzin, które zaplanowało Centrum Kultury Gminy Rudna. W weekend 11-12 czerwca 2022 r. w naszej gminie nie zabraknie mocy atrakcji dla najmłodszych mieszkańców.

11 czerwca zapraszamy na Piracki Dzień Dziecka, który rozpocznie się na przystani kajakowej w Chobieni o godz. 14:00. Na uczestników będą czekać pirackie dmuchańce, animacje i strefa kreatywna przygotowana z myślą o dzieciach i młodzieży. Będą również pokazy iluzjonistyczne, fotobudka, występy szczudlarzy i strefy z bańkami mydlanymi oraz malowaniem twarzy.

– Zapraszamy naszych mieszkańców do wspólnego weekendowego świętowania. Zapowiada się moc atrakcji dla całych rodzin, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Katarzyna Sobótka z Centrum Kultury Gminy Rudna.

12 czerwca z kolei to Bajkowy Dzień Dziecka, który będzie miał miejsce na stadionie sportowym w Rudnej. Tutaj również naszych mieszkańców odwiedzą iluzjoniści i szczudlarze. W strefie kreatywnej będzie można bawić się razem z animatorami, malować buzie czy spędzić wspólnie czas w towarzystwie kolorowych baniek mydlanych. Start imprezy o 14:00.

Więcej informacji udziela Centrum Kultury Gminy Rudna.

 

Kliknij na plakaty poniżej i sprawdź szczegóły.