Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przekazuje wskazówki dotyczące zapewnienia sprawnego działania Aplikacji Susza 2023. Przypominamy użytkownikom aplikacji – producentom rolnym, aby za każdym razem logowali się do aplikacji Suszowej w trybie incognito (tryb prywatny). W przypadku takiego podejścia – wszystko odbywa się poprawnie – logowanie, jak również praca w aplikacji.

Procedura uruchomienia przeglądarki w trybie prywatnym:

  • Aby wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookie w przeglądarce Google Chrome: Kliknij ikonę menu w prawym górnym rogu . Wybierz Więcej narzędzi > Wyczyść dane przeglądania

  • Aby włączyć tryb prywatny w przeglądarce Firefox, klikamy na zakładkę Narzędzia w pasku tytułu i wybieramy polecenie Przejdź do trybu prywatnego. Możemy też użyć skrótu CTRL+SHIF+P. 2. Pokazuje się okno, w którym potwierdzamy naszą decyzję, klikając na Przejdź do trybu prywatnego.

  • W programie Microsoft Edge wybierz ikonę Ustawienia i więcej , a następnie okno nowe InPrivate.

  • Aby włączyć tryb incognito, czyli w Internet Explorer tryb InPrivate, wystarczy skorzystać ze skrótu klawiszowego CTRL + SHIFT + P. Można również kliknąć przycisk Więcej w prawym górnym rogu (trzy kropki) i tam wybrać opcję Nowe okno InPrivate.

Instrukcja_Susza_2023