W dniach 04–05.04.2023r. w holu przedszkola i szkoły zorganizowany został przedszkolny, charytatywny kiermasz wielkanocny. Kiermasz został zorganizowany przez Przedszkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Fundacją Korzenie i Skrzydła.

W tych dniach panowała u nas świąteczna i typowo wiosenna atmosfera. W trakcie sprzedaży można było zakupić różnorodne dekoracje świąteczne, które zostały wykonane przez Panie i dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, oprócz tego do naszej akcji włączyła się Pani z firmy „Ciacho z Lukrem – mama Tosi z grupy Motylki, która upiekła wielkanocne ciastka.

Zebrane fundusze z kiermaszu zostały przekazane dla Bogdana Dyląg na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego. Pan Bogdan doznał rozległego udaru mózgu, skutkiem czego jest prawostronny niedowład i afazja.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszym kiermaszu, okazane serce i przekazanie każdej złotówki. Pamiętajmy, że dobro zawsze do nas wraca. Dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać kwotę 1 723,36 zł.