Poradnia dziecięca.Odnowiona i doposażona poradnia dziecięca – to kolejny zakończony etap modernizacji przychodni zdrowia w Rudnej. Nowy sprzęt trafił także do poradni stomatologicznej, a poradnia kardiologiczna wyposażona została w nowe EKG i bieżnię do próby wysiłkowej.

Zgodnie z zapowiedziami od początku roku w przychodni zdrowia Cuprum Med w Rudnej prowadzone są prace remontowe. Rozpoczął je generalny remont działu rehabilitacji i hydroterapii.

Poradnia rehabilitacyjna została odnowiona, powiększona i wyposażona w nową bieżnię, rower do próby wysiłkowej i lasery. Hydroterapia została przeniesiona do nowego pomieszczenia.

Teraz przyszedł czas na poradnie dziecięcą, która została odnowiona oraz wyposażona w nowe wagi i sprzęt pediatryczny. W poczekalni pojawiły się przyjazne dzieciom ilustracje.

W poradni stomatologicznej znajduje się nowy autoklaw oraz mieszalnik amalgamatu.

Powstały także trzy nowe gabinety lekarskie, pracownia densytometryczna, odnowiono i przystosowano do potrzeb pacjentów poradnię okulistyczną do badania pola widzenia.

Wykorzystywany w przychodni sprzęt przeszedł kompleksowy przegląd techniczny.

Powstała dodatkowa toaleta, a te dotychczas istniejące przeszły generalny remont.

Nowy blask zyskała również przeniesiona do centralnej części przychodni rejestracja. Powstały także szatnie dla pacjentów.

W laboratorium swoje usługi świadczy Diagostyka, największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych.