XIV Zlot Motocyklowy w naszej gminie zbliża się wielkimi krokami! W ostatni weekend czerwca po raz kolejnym będzie można podziwiać niesamowitą paradę motocyklową i posłuchać dobrego rock’a. A to wszystko w Gwizdanowie, już 24-26 czerwca. Sprawdź, jak wygląda PROGRAM!

PIĄTEK, 24.06.2022

W pierwszy dzień zlotu uczestnicy będą mieli okazję posłuchać naprawdę mocnego brzmienia.

W Gwizdanowie dla motocyklowej społeczności i mieszkańców regionu jako pierwszy wystąpi zespół Destiny, założony w Lubinie, który w swojej twórczości stawia na rock, punk, hard rock i rock’n’roll. Później na scenie zobaczymy Raz 2 – Tribute to Maanam, którego członków połączyła pasja do muzyki rockowej lat 80 i 90. Piątkowy wieczór zamkną muzycy z The Mohers Band, fascynujący się blues’em oraz southern rockiem, wywodzącym się z południa Stanów Zjednoczonych.

SOBOTA, 25.06.2022

Sobota to już dobrze znany przejazd motocykli w Gminie Rudna. Wystartuje on z Gwizdanowa o 12:00. Następnie maszyny przejadą przez Gawrony, Orsk, Chełm, Radoszyce, Chobienię, Naroczyce , Górzyn, Olszany, Kliszów, Wądroże, Starą Rudną, Rudną i wrócą z powrotem do Gwizdanowa. Z kolei o 14:00 rozpoczną się atrakcje dla publiczności i uczestników zlotu, m.in. motokonkursy, siłowanie na rękę czy konkurs „Król burgerów”.

O 16:30 swój występ rozpocznie znany i lubiany The Pozyt, reprezentujący rockowe brzmienie dolnośląskiej sceny muzycznej. Publiczność będą porywać także bandy Kobranocka, Farben Lehre oraz Apokalipsa z Wołowa, która będzie bawić się do późnych godzin wieczornych.

Tego dnia uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na wyjątkową energię oraz atrakcyjne konkursy, w których nagrodą główną będzie motocykl.

Organizatorem wydarzenia jest Gmina Rudna, Centrum Kultury Gminy Rudna oraz Sekcja Motocyklowa Iskra Rudna. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ.