17 lipca kolejny koncert na wodzie! Tym razem Rudną odwiedzi zespół Raz 2 – Tribute to Manaam. Będzie mnóstwo rockowego brzmienia!

Zespół Raz 2 – Tribute to Maanam to grupa przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki rockowej lat 80 i 90. Muzycy grają niezwykle popularne i lubiane przeboje Kory i Marka Jackowskiego, których nie sposób nie znać. Ten energetyczny zespół zawitał już do naszej gminy podczas tegorocznego zlotu motocyklowego. Teraz będzie można zobaczyć go ponownie, słuchając takich piosenek, jak choćby „Boskie Buenos”, „Krakowski spleen” czy „Cykady na Cykladach”.

– Kolejny koncert na wodzie przy CKGR w Rudnej to pozytywna dawka rock’a. Zespół Raz 2 – Tribute to Maanam jest najlepszą gwarancją niezapomnianych koncertów. Po raz kolejny zobaczymy pełną energii Anię Łukaszów wraz pozostałymi członkami zespołu. Zapraszamy serdecznie! – mówi Katarzyna Sobótka z Centrum Kultury Gminy Rudna.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Impreza rozpocznie się 17 lipca przy Centrum Kultury Gminy Rudna, ul. Wesoła 13, o godz. 16:00.