Turniej Dzikich Drużyn, Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta oraz festyn sołecki w Mlecznie. Takie imprezy szykują się w naszej gminie w nadchodzący weekend 30-31 lipca!

Wszystkich miłośników sportu, a w szczególności piłki nożnej, zapraszamy do udziału w gminnych imprezach w najbliższy weekend. W sobotę i niedzielę nie zabraknie wyjątkowych rywalizacji sportowych, oraz prawdziwych piłkarskich emocji. Będzie również kolejny festyn sołecki.

Turniej Dzikich Drużyn w Rudnej – 30.07

Piłkarski Turniej Dzikich Drużyn rozpocznie się na Orliku w Rudnej, przy ul. Leśnej, o godz. 16:00. Zobaczymy tu zmagania amatorskich drużyn piłkarskich. W rozgrywkach wezmą udział grupy zawodników z naszej gminy, którzy powalczą o atrakcyjne nagrody i puchary.

Festyn sołecki w Mlecznie – 30.07

Tego samego dnia, mieszkańcy będą bawić się także podczas festynu sołeckiego w Mlecznie. Impreza rozpocznie się o 17:00 i będzie połączona z akcją „Serduszko dla Nataszki”, podczas której zbierane będą pieniądze na leczenie 4-letniej Nataszy Michalskiej.

Podczas festynu będzie można skosztować bigosu, zupy gulaszowej, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem czy kiełbasek z grilla. Na fanów słodkości będą czekały pyszne, domowe ciasta oraz gofry. Zabawę taneczną poprowadzi DJ DAVID.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rudna – 31.07

W niedzielę, 31 lipca, przenosimy się do Chobieni. Tam o 12:00 rozpocznie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rudna. Nie zabraknie rodzinnej strefy kreatywnej, dmuchańców, animacji, gier, zabaw i konkursów, a także stanowisk z watą cukrową, popcornem i grillowymi przysmakami. Będzie również impreza towarzysząca – Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci, który zorganizuje sekcja tenisowa, działająca przy klubie Odra Chobienia.

Serdecznie zapraszamy!

Kliknij na plakaty poniżej, aby zobaczyć szczegóły!