Chcesz nauczyć się przyrządzania pysznych burgerów? To świetnie, bo Centrum Kultury Gminy Rudna rozpoczęło już zapisy na Warsztaty Burgerów. Czeka nas naprawdę smaczna zabawa!

W ostatnich latach Polacy po prostu pokochali burgery. I najważniejsze jest to, że obecnie dania te nie mają już nic wspólnego z fast foodami. Właśnie dlatego Centrum Kultury Gminy Rudna przygotowało wyjątkowe warsztaty kulinarne, podczas których będziemy uczyć się przyrządzania naprawdę wyrafinowanych bułek z kotletem.

– Choć burgery kojarzą się głównie z kulturą amerykańską, zagościły w menu Polaków na dobre. W CKGR chcemy pokazać naszym mieszkańcom triki kulinarne, aby mogli samodzielnie przygotować pyszną potrawę – mówi Katarzyna Sobótka z Centrum Kultury Gminy Rudna.

Jak zapisać się na Warsztaty Burgerów z CKGR?

Pierwsze warsztaty wystartują już 3 sierpnia 2022 r. w CKGR w Rudnej, przy ul. Wesołej 13. Tutaj zapisy potrwają do 1 sierpnia.

Drugie burgerowe spotkanie zaplanowano na 17 sierpnia 2022 r. w przystani kajakowej w Chobieni. Zapisy będą przyjmowane do 16 sierpnia.

W przypadku obu terminów obowiązuje opłata w wysokości 15 złotych za osobę. Zapisów można dokonywać pod numerem tel. 76 746 42 49.