Ilustracja do artykułu: Stowarzyszenie LGD 'Kraina Łęgów Odrzańskich' rozpoczyna nowy projekt Stowarzyszenie LGD "Kraina Łęgów Odrzańskich"Stowarzyszenie LGD “Kraina Łęgów Odrzańskich” rozpoczyna realizację projektu współpracy pn. „MARLO- Marki Lokalne Dolnego Śląska- tworzone z pasją”. Przedsięwzięcie ma na celu zwiększenie rozpoznawalności dzieł twórców z Krainy Łęgów Odrzańskich, wzmocnienie działających na naszym obszarze marek poprzez szkolenia teoretyczne i praktyczne, które wyniosą działania rękodzielników i wytwórców na wyższy poziom estetyczny i intelektualny, a także stworzą narzędzie do szerszego dodarcia do klienta.

LGD “Kraina Łęgów Odrzańskich” ogłasza nabór do
TWÓRCÓW DO AKADEMII DESIGNU KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH

Cel Akademii:

  • Rozszerzenie idei promowania twórców i wytwórców Krainy Łęgów Odrzańskich o nowe trendy w kulturze, sztuce i przemyśle.
  • Stworzenie kolekcji łączących różne branże pod znakiem MARKI KŁO.
  • Stworzenie nowych produktów, kolekcji przy współpracy z branżami komplementarnymi.
  • Nadanie rękodziełu i rzemiosłu cech designerskich; (stworzenie logotypu i identyfikacji wizualnej marki, opisów produktów trafiających do klienta, dokumentacji fotograficznej.
  • Zaproszenie do współpracy szerszego grona artystów.
  • Markowy Event KŁO.

Do kogo nabór?

LGD “Kraina Łęgów Odrzańskich” szuka co najmniej 15 twórców z Krainy Łęgów Odrzańskich gotowych do współpracy, inwentaryzacji własnych produktów i zmian w markowaniu i rebrandingu lub wspólnym promowaniu się
pod marką Krainy Łęgów Odrzańskich.

Zgłoszenia na udostępnionym formularzu należy dostarczyć do dnia 30 grudnia 2020 roku.
Zgłoszenia ocenione zostaną w terminie do 14 dni od dnia zakończenia naboru, a wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie Krainy Łęgów Odrzańskich

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 509 347 189
bądź w biurze Stowarzyszenia LGD Kraina Łęgów Odrzańskich pl. Kopernika 6, 59-230 Prochowice
e-mail: biuro@lgdodra.pl www.lgdodra.pl