Za nami wyjątkowe gminne imprezy. Oto, jak bawiliśmy się w weekend 9-10 lipca podczas zawodów spławikowych w Chobieni, festynów letnich w Chełmie i Orsku oraz pierwszego w tym roku koncertu cygańskiego na wodzie.

Lato sprzyja rozrywce! Właśnie dlatego kalendarium Gminy Rudna obfituje w szereg imprez sportowych, kulturalnych oraz takich, podczas których można po prostu spotkać się razem. W ostatni weekend mieszkańcy mieli do wyboru aż 4 wydarzenia. Były Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Rudna, festyn w Orsku, festyn w Chełmie z turniejem piłki siatkowej oraz pierwszy koncert na wodzie z udziałem Bogdana Trojanka i zespołu cygańskiego Terne Roma.

– Nie byłam jeszcze na takim koncercie. Te stroje, ta muzyka, coś pięknego. Jestem zachwycona, bardzo mi się podoba! Miałam do córki w Mlecznie dzisiaj pojechać, zajrzałam tutaj na chwilę i zostałam – śmieje się pani Irena Andrzejewska z Rudnej.

Już za tydzień, 17 lipca, zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu koncertów na wodzie. Tym razem dla naszych mieszkańców zagra zespół Raz 2 – Tribute to Maanam. Czeka nas porcja dobrej rockowej muzyki! (ZOBACZ SZCZEGÓŁY)

A oto, jak bawiliśmy się w weekend 9-10 lipca!