Zajęcia w otwartym pod koniec stycznia Klubie Senior + idą pełną parą. Dużym zainteresowaniem cieszą się spotkania z fizjoterapeutą, warsztaty ceramiczne, rękodzielnicze, treningi pamięci i funkcji poznawczych, a także zajęcia z muzykoterapii.

Dla seniorów ważne są spotkania z psychologiem oraz dietetykiem. Uczestnicy mają już za sobą kurs parzenia herbaty z nutką poezji, który przeprowadziła jedna z uczestniczek Klubu, a w marcu planowane są specjalne zajęcia, na których zostanie zaprezentowany świat „widziany” oczami osoby niewidomej.

Zajęcia w Klubie Senior + odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 13:00. W zajęciach może uczestniczyć 12 osób. W chwili obecnej zadeklarowanych jest 9 Klubowiczów.

To oferta skierowana wyłącznie do mieszkańców Gminy Rudna w wieku 60 +, osób nieaktywnych zawodowo, zainteresowanych różnymi formami aktywności i integracji, chcących wykorzystać wolny czas, by spędzić go w miłym towarzystwie oraz chcących pomagać sobie i innym.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie „Senior +” proszone są o wypełnienie deklaracji uczestnictwa i złożenie jej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rudnej lub przesłanie na adres e-mail: klubseniora@gops.rudna.pl

Deklarację uczestnictwa można pobrać:

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 76/ 847 90 32. Projekt realizuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudnej.