„Puss in boots”, czyli przedstawienie „Kot w butach”, wystawi po angielsku teatr Non Simplex, który działa przy Centrum Kultury Gminy Rudna. Spektakl zwieńczy sezon teatralny 2021/2022.

15 czerwca 2022 sala widowiskowa w Chobieni będzie gościć młodych aktorów z teatru Non Simplex, którzy zaprezentują swoją najnowszą sztukę “Puss in Boots” – Kot w butach. Przedstawienie zostanie wystawione w językach angielskim i polskim. W rolach głównych wystąpią Szymon Kulik, Michalina Cidyło, Robert Kawiorski i Barbara Czajkowska. Narrację polsko-angielska poprowadzą Maria Czajkowska i Aleksandra Kołodziej.

– Teatr Non Simplex działa przy CKGR od 2017 roku. Skupia młodych aktorów z naszej gminy, którzy regularnie ćwiczą w świetlicy w Chobieni, przygotowując się do spektakli. Dodatkowo uczą się tutaj publicznych wystąpień, nawiązywania kontaktu z widzami, emisji głosu, wyrażania swojego zdania i zwyczajnej przebojowości – mówi Katarzyna Sobótka z Centrum Kultury Gminy Rudna.

Spektakl “Puss in Boots” – Kot w butach rozpocznie się 15 czerwca, o godz. 18:00 w sali widowiskowej w Chobieni. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o działalności teatru można znaleźć na Facebook’u – TUTAJ.