Już w najbliższy weekend zapraszamy na kolejne imprezy w Gminie Rudna. Sprawdź, co będzie się działo w Gwizdanowie, Toszowicach, Rudnej i Ciechłowicach.

Letnia biesiada Roztoki – 20.08 (sobota) | 15:00

W sobotę, w Gwizdanowie, spotka się zespół Roztoka, który zaplanował tam swoją letnią biesiadę. Wesołe granie rozpocznie się o godz. 15 w świetlicy.

Charytatywny MISZ MASZ dla Nataszki i Michała 20.08 (sobota) | 15:30

Na boisku w Rudnej o 15:30 wystartuje Charytatywny MISZ MASZ dla Nataszki i Michała. W programie przewidziane są warsztaty tematyczne, m.in. trening personalny, warsztaty ceramiki, pierwsza pomoc, graffiti, strefa urody i wiele innych. Będzie także strefa gastronomiczna i strefa z zabawkami oraz pokazy, w których udział wezmą zawodnicy MMA, mażoretki, OSP, motocykliści Iskry. W programie jest również wymiana roślin i konkursy z nagrodami.

Piknik rodzinny w Toszowicach – 20.08 (sobota) | 16:00

W tym samym dniu w Toszowicach planowany jest piknik rodzinny. Podczas imprezy można spodziewać się rodzinnych gier i zabaw. Sołectwo zaplanowało ponadto zabawę z DJ Januszem oraz poczęstunek z ciastami, kiełbaskami, watą cukrową i popcornem. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla Nataszy Michalskiej.

Festyn letni w Ciechłowicach – 21.08 (niedziela) | 15:00

Do Ciechłowic z kolei zapraszamy w niedzielę. W miejscowości o 15:00 rozpocznie się festyn letni z dmuchańcami i strefą kreatywną CKGR. Zapraszamy również do strefy zabaw dla dzieci, na pyszną watę cukrową oraz popcorn.