Już w najbliższą sobotę – 16 września w Koźlicach odbędzie się VII Charytatywny Bieg na Grzybową Górę. Tym razem impreza organizowana przez Stowarzyszenie Grzybowa Góra jest dla Pani Agnieszki Brody, która choruje na stwardnienie rozsiane i dla jej dwóch synków.

Pani Agnieszka i jej rodzina przeprowadziła się w nasze okolice, rodzina pełna marzeń i planów. Mieli w planach wyremontować dom, Pan Marek zmarł w marcu, a u Pani Agnieszki zaczęła gwałtownie postępować choroba-stwardnienie rozsiane. Została z dwójką maluchów.

Podczas akcji odbędzie się Jubileuszowy 50-ty ultramaraton Marka Sobiło – 54 km czyli 11x Grzybowa Góra! Bieg rusza o godz. 6:00, a wpisowe wynosi 50 zł. Szczegóły i zapisy u p. Artura Niedźwiedzkiego (574 034 246). ½ ultramaratonu startuje o godz. 10:00.

Bieg dla dzieci na krótkim dystansie wystartuje o godz. 11:00. Bieg główny na dystansie 5 km odbędzie się o godz. 12:00. Wpisowe w wysokości 30 zł zostanie w całości przeznaczone dla Pani Agnieszki. Podczas imprezy nie zabraknie animacji dla dzieci, dmuchańców i zabaw w strefie kreatywnej. Będą licytacje i konkursy oraz tradycyjnie do skosztowania ciasta, pierogi i inne lokalne smakołyki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich “Koźliczanki”.  Po raz pierwszy odbędzie się wystawa Amcary Dolnośląskie! Piękne auta i ryki silników!

 

Nie może Was zabraknąć!